Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 769
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3460228
25174
524
Kiss József és kerek asztala. A költő prózai írásai és kortársainak visszaemlékezései. Bp., 1934. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3460383
25175
524
Tömörkény István: Vizenjárók és kétkézi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos. Kiadói egészvászon kötés, széteső, viseltes állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3460574
25176
524
Szabó Endre: Sírva-vigadók. Debrecen, 1897, Debreczeni Hírlap. Félvászon kötés, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3464185
25177
524
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. 943. számozott példány. Gy. Szabó Béla metszeteivel. Kiadói egészbőr kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3464210
25178
524
Erdész Jánosné: Erna. Egy titkárnő életútja és munkasikerei. DEDIKÁLT! 2002, Magánkiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3467838
25179
524
Jean-Luc Hennig: Der Hintern. Geschichte eines markanten Körperteils. Ford.: Sabine Lorenz, Felix Seewöster. Köln, 1998, vgs. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3475671
25180
524
Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs], 1933, szerzői kiadás (St. Gabriel Misszios-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3478336
25181
524
Elisabeth Haich: Beavatás I-II. köt. Óegyiptomi misztériumok. Bp., 1994, Édesvíz. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3478339
25182
524
Victor Davich: 8 perces meditáció. Ford.: Miklódy Erika. Bp., 2013, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3478415
25183
524
Michael White: Leonardo, az első tudós. Ford.: Getto Katalin. Pécs,2005,Alexandra. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal és borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3481725
25184
524
Orbán János Dénes: Vajda Albert ismét csütörtököt mond. DEDIKÁLT! Bp., 2018. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3482006
25185
524
A Franklin kézi lexikona. I-III. köt. [Teljes]. Bp., 1911-1912, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű, szecessziós félvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült gerincekkel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF