Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Kiss József és kerek asztala. A költő prózai írásai és kortársainak visszaemlékezései. Bp., 1934. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
25174.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tömörkény István: Vizenjárók és kétkézi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos. Kiadói egészvászon kötés, széteső, viseltes állapotban.
25175.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szabó Endre: Sírva-vigadók. Debrecen, 1897, Debreczeni Hírlap. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
25176.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. 943. számozott példány. Gy. Szabó Béla metszeteivel. Kiadói egészbőr kötés, jó állapotban.
25177.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Erdész Jánosné: Erna. Egy titkárnő életútja és munkasikerei. DEDIKÁLT! 2002, Magánkiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25178.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
25179.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs], 1933, szerzői kiadás (St. Gabriel Misszios-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
25180.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Elisabeth Haich: Beavatás I-II. köt. Óegyiptomi misztériumok. Bp., 1994, Édesvíz.  Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
25181.

Elisabeth Haich: Beavatás I-II. köt. Óegyiptomi misztériumok. Bp., 1994, Édesvíz.
Kiadói papírkötés, kopott borítóval.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Victor Davich: 8 perces meditáció. Ford.: Miklódy Erika. Bp., 2013, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval.
25182.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Michael White: Leonardo, az első tudós. Ford.: Getto Katalin. Pécs,2005,Alexandra. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal és borítóval.
25183.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Orbán János Dénes: Vajda Albert ismét csütörtököt mond. DEDIKÁLT! Bp., 2018. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
25184.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
A Franklin kézi lexikona. I-III. köt. [Teljes]. Bp., 1911-1912, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű, szecessziós félvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült gerincekkel.
25185.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF