Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

[Suppan Vilmos]: Siculus Viator: A szentgáli csoda. Szövetkezeti regény. Bp., 1938.,"Hangya", 125+1 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, a borító elvált a könyvtesttől és a fűzése laza, a hátsó borítón és a hátsó szennylapon firkával, a hátsó szennylapon hiánnyal.
25162.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
25163.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
25164.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gerhart Hauptmann: Alakok. Regény. Ford.: Hajdu Miklós. Bp.,1903, Magyar Hirlap, 131 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 2 kijáró lappal.
25165.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kincs István: Édes Bözsike. Elbeszélések. Kőszeg, 1927, Emericanum, 232 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító szélén kis sérüléssel, foltos borítóval.
25166.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gelléri Andor Endre: Villám és esti tűz. [Bp., 1940.], Almanach, 95+1 p. Első kiadás. A borító T. Fekete Gizella munkája. Benne Berény Róbert Gelléri Andor Endréről készült rajzával. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
25167.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Sienkiewicz, Henrik: Sivatagban őserdőben. Elbeszélés. Lengyelből ford. Bányai Károly. Mühlbek Károly rajzaival illusztrált II. kiadás. Bp.,én. [1917],Szent-István-Társadalom, 348 p. + 4 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
25168.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Endrédy Zoltán Sándor: Tüzek közé keverve. Versek. A szerző, Endrédy Zoltán Sándor (1912-1996) katolikus pap, plébános, hittanár, költő által dedikált példány. Pápa, 1939, Szent Antal, 111+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel, sérült, részben szétváló fűzéssel. (Ritka!)
25169.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Sövényházyné Sándor Judit: ,,Ember lenni mindég, minden körülményben". Egy családfa levelei és virágai. A szerző, Sövényházyné Sándor Judit (1920-2003) erdélyi magyar költő által dedikált példány. Szeged, 2002, Bába és Társai, 131+(5) p. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.
25170.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Czakó Tibor: Fekete kenyéren. - - versei. A szerző, Czakó Tibor (1906-1989) költő, író, műfordító, Kosztolányi Társaság főtitkára, gyógyszerész által Dr. Kiss Lajos (1900-1982) karmester, népzenekutató részére DEDIKÁLT példány. Novi Sad [Újvidék], 1939, "Urania"-ny., 1 t.+94 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
25171.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Márai Sándor: Füves könyv. Bp., 1943, Révai. Első kiadás. Ex librisszel. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
25172.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vegyes régi könyvtétel, 3 db: Pázmány Péter prédikácziója. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Madarász Flóris. Pozsony - Budapest, 1903, Kiadja Stampfel Károly. Kiadói papírkötés + Benedetto Croce: Az aesthetika alapelemei. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés + Bene Lajos: Számolástanítás az elemi iskola V-VI. osztályában. Bp., é.n., Szerzői. Kiadói papírkötés.
25173.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 518:
Von 27 Januar bis 5 Februar

Ende des gebots: 19:00 5 Februar

Besichtigung: 2 bis 5 Februar

Losabholung: ab 9 Februar

Zahlungsfrist: 13 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 25 Februar

  Veranstaltungen