Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 769
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3520013
24922
524
Emerson, R. W.: Esszék. Önbizalom, kompenzáció, körök, gazdagság, siker. 1995, Bagolyvár. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520032
24923
524
Jósika Miklós: Zrinyi, a költő. I-II. rész. [Egybekötve.] Regényes krónika a tizenhetedik századból. Pest, 1859., Heckenast Gusztáv, XVI+208; 223 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, a címlapokon bejegyzésekkel, foltos lapokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520093
24924
524
Petőfi Sándor összes versei I-II. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520099
24925
524
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina, 171+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520104
24926
524
Dolák-Saly Róbert: Agyatlantisz, avagy az ember tragédiája - Dolák-Saly Róbert gumiverzuma. Bp., 2009, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520174
24927
524
Osváth Pál: "Pandúrkorom emlékei..." és egyéb írások. 2010, Helikon. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520180
24928
524
Kiss Menyhért: Tábortűz és Talizmán, versek 1914-1918. Bp., 1918, Légrády Testvérek kiadása. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520368
24929
524
Utry Attila: Kő a nyelv alatt. A szerző, Utry Attila (1949-) író, népművelő, főiskolai docens által DEDIKÁLT példány! Kelet Könyvek 2. sz. Miskolc, 1987, Kelet Irodalmi Alkotócsoport, 51 p. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520372
24930
524
,,A Nemzeti szalóny és Más". Válogatás a szőlősgyöröki Göre Gábor Humorkonferenciák előadásaiból. Szerk.: Keller Péter. [Bp.], 2021, magánkiadás, 238 p. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520733
24931
524
Kertész Imre: Sorstalanság. Bp., [2005], Magvető, 333+[3] p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520973
24932
524
Thurzó Gábor: Bárány az akolban. Elbeszélések. A szerző, Thurzó Gábor (1912-1979) háromszoros József Attila-díjas író, kritikus, műfordító, forgatókönyvíró által DEDIKÁLT példány! Bp., 1963, Magvető, 260+4 p. Kiadói egészvászon kötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3521027
24933
524
Badics Ferenc: Fáy András életrajza. Bp., 1890, MTA (Franklin-ny.), 1 t.+ VIII+671+[1] p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF