Es ist zu lizitieren
24923.
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Jósika Miklós: Zrinyi, a költő. I-II. rész. [Egybekötve.] Regényes krónika a tizenhetedik századból. Pest, 1859., Heckenast Gusztáv, XVI+208; 223 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, a címlapokon bejegyzésekkel, foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |