Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Méhely Lajos: A turáni eszmény. Bp., 1938, Held János, 25+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
24898.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Simándi Béla: A mai puszta. Bp., 1943, Dr. Pintér Jenőné Vállalata, 79+[1] p. Kartonált papírkötésben, helyenként kissé foltos.
24899.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lestyán Sándor: Halálfejes pillangó. Friss Újság Színes Regénytára. Bp., Általános Nyomda. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
24900.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Markovits Rodion: Aranyvonat. Regény. [Bp., 1929], Genius, 353+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés.
24901.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tövisek és virágok. Széphalom, 1811. REPRINT! Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24902.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Magyarok Könyvtára, 1-5. kötet (teljes): 1. köt.: Illyés Gyula: Ki a magyar; Szabó Zoltán: Két pogány közt.; Féja Géza: Kurucok.; Ortutay Gyula: Rákóczi két népe.; Erdei Ferenc: Kossuth Lajos azt üzente. (Bp., 1939), MEFHOSZ, 48 p.; 47+1 p.; 46+2 p.; 47+1 p.; 45+1 p. Kiadói papírkötések, sérült kiadói kartontokban, de maguk a füzetek jó állapotban.
24903.

Magyarok Könyvtára, 1-5. kötet (teljes):
1. köt.: Illyés Gyula: Ki a magyar; Szabó Zoltán: Két pogány közt.; Féja Géza: Kurucok.; Ortutay Gyula: Rákóczi két népe.; Erdei Ferenc: Kossuth Lajos azt üzente.
(Bp., 1939), MEFHOSZ, 48 p.; 47+1 p.; 46+2 p.; 47+1 p.; 45+1 p. Kiadói papírkötések, sérült kiadói kartontokban, de maguk a füzetek jó állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Badics Ferenc: Fáy András életrajza. Bp., 1890, MTA (Franklin-ny.), 1 t.+ VIII+671+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, egyébként jó állapotban.
24904.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lakatos László: A jövő házassága. A szerző által dedikált példány: ,,Dr. Bartha Károly ügyvéd úrnak hálás tisztelettel Lakatos László". Bp., [1927], Athenaeum, 243 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
24905.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Imre Samu - Szathmári István - Szűts László (szerk.): Jelentéstan és stilisztika. Nyelvtudományi Értekezések 83. sz. Bp., 1974, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24906.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
24907.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ferenczy Jakab - Danielik József: Magyar írók. Életrajz-gyűjtemény. [I. köt.] Gyűjté: - - és - -. Kiegészítésül: Ferenczy Jakab: "Magyar irodalom és tudományosség történeté"-hez. Pest, 1856, Szent-István-Társulat,(Emich Gusztáv-ny.), VIII+641+X p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foxing foltos lapokkal, az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel.
24908.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gulyás Judit, Szeleczky Ildikó: Gyűjtőszenvedély. Szentendre, 2008, Geobook Hungary. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
24909.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF