Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 769
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3518896
24910
524
Látos Sándor: Nádtetők alatt. A szerző által ALÁÍRT példány. Bp., 1935., Magyar Gondolatok, 75+5 p. 2. kiadás! Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518957
24911
524
Az Erdélyi Szépmíves Céh 4 kötete: Tamási Áron: Ábel a rengetegben.; Kós Károly: Varjunemzetség.; Tamási Áron: Szülőföldem.; Gróf Bánffy Miklós: Darabokra szaggattatol. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, vegyes állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519142
24912
524
Valér Erik: A mai szinpad problémái, Különlenyomat a Független Szemle 1934. évi 5-6-7. számaiból. n.h. 1934. Magánkiadás noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519619
24913
524
Sárospataki népszerű naptár 1859-dik évre. A címlapon 3 kr okmánybélyeggel és bélyegzéssel. Szerk.: Antalfi János. Sárospatak, (1858), Jäger Károly, 28-96 p.+ 7 (jegyzetlapok, egyen autográf bejegyzések) sztl. lev. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, foltos, és részben gyűrött lapokkal, a hátsó borítón hiánnyal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519836
24914
524
Király István: Irodalom és társadalom. Tanulmányok, cikkek, interjúk, kritikák. 1946-1975. A szerző, Király István (1921-1989) irodalomtörténész, Ady Endre-szakértő, országgyűlési képviselő, az MTA tagja által Grubics István (1926-) kommunista politikus, XI. kerületi tanácselnök részére dedikált példány! Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó, 682+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519864
24915
524
Boross József - Szűts László: Megszólal az alvilág... A mai magyar argó kisszótára. Bp., 1990, Idegenforgalmi Propaganda- és Kiadóvállalat, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519881
24916
524
Vasárnapi Könyv ismeretterjesztő folyóirat 1939. I. félév. (XXIX. évf. 1-26. sz.) Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Bp., Athenaeum-ny., IV+412 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519918
24917
524
Teleki Mihály levelezése. Szerk.: Gergely Sámuel. A római szent birodalmi gróf Széki Teleki család oklevéltára III. köt. (1664-1666). Bp., 1907, Magyar Történelmi társulat, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519946
24918
524
Illyés Gyula: Szülőföldem. Vál., szerk., az előszót írta: Vadas Ferenc. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1984, Dr. Vadas Ferenc (Szekszárdi Nyomda). Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással. Számozott (83./200). noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519952
24919
524
Péczely Attila. Beszélgetések a Népzenéről. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással, volt könyvtári könyv. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519961
24920
524
Anatole France: Jocaste. (Regény.) Fordította: Kelemen Viktor. Tevan könyvtár 122-25. Békéscsaba, 1917, Tevan, 101 p. Kiadói kissé szakadozott papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519964
24921
524
Anatole France: Boldizsár. (Novellák.) Fordította: Turnowszky Sándor. Békéscsaba, 1918, Tevan. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF