Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Trembácz Éva Zsuzsanna: Túró Rudi pálcikával. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Syllabux. Kiadói papírkötés.
24790.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Wodianer-Nemessuri László: Kései virradat. 1570-1579. DEDIKÁLT! Hitel Könyvműhely. [Bp.], 2015, Nemzeti Kultúráért Alapítvány, 865 p. Kiadói kartonált papírkötés.
24791.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szabó Magda: Megmaradt Szobotkának. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) Kossuth- és kétszeres József Attila-díjas író, költő, műfordító, által ALÁÍRT példány. 1. kiadás. Bp.,1983,Magvető, 475 p. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban;
24792.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Slawomir Mrozek: Drámák. A szerző, Slawomir Mrozek (1930-2013) lengyel drámaíró, író által ALÁÍRT példány! Vál. és szerk.: Pálfalvi Lajos. Fordították: Balogh Géza, Gimes Romána et alii. Bp., 2000,Európa, 663+3 p. Kiadói papírkötés.
24793.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Szabó Magda: Disznótor. Regény. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) író, költő által ALÁÍRT példány. Bp., 1960., Szépirodalmi, 258+1 p. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
24794.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Lisznyai Kálmán: Uj palócdalok. Pest, 1859, Lampel Róbert, XV+[1]+292 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, foltos lapokkal.
24795.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Herczeg Ferenc: Pro Libertate! I-II. köt. Bp.,1936.,Singer és Wolfner, 340 p.; 287 p. Számozott, 365. számú, a szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) író által ALÁÍRT példány!  Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, az 1. kötet papírborítója szakadozott.
24796.

Herczeg Ferenc: Pro Libertate! I-II. köt. Bp.,1936.,Singer és Wolfner, 340 p.; 287 p. Számozott, 365. számú, a szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) író által ALÁÍRT példány!
Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, az 1. kötet papírborítója szakadozott.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Modern Könyvtár kolligátum, 6 mű egy kötetben: Balázs Béla: Történet a Lógody-utcáról, a tavaszról, a halálról és a messzeségről.; Kanizsai Ferenc: Bűntársak.; Csáth Géza: Schmith mézeskalácsos.; Lőrinczy György: Dejanira és más novellák.; Méray-Horváth Károly: Ritta meséi.; Nagy Lajos: Az asszony, a szeretője meg a férje. Bp., é.n., Athenaeum. Félvászon-kötésben, Szopos Sándor (1881-1954) által tervezett ex libris-szel (Grandpierre Emil könyve).
24797.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Modern Könyvtár kolligátum, 5 mű egy kötetben: Kassák Lajos: Egy szegény lélek megdicsőülése és még 7 novella.; Berkes Imre: Bülbül hadnagy. Néhány drága nap Galiciából.; Szomory Emil: Havasi gyopár és egyéb levelek az olasz hadiszintérről.; Pilisi Lajos: A kárpáti harcokból.; Dobos István: Repülőgéppel a fronton. Egy hadipilóta feljegyzései. Bp., é.n., Athenaeum. Félvászon-kötésben, Szopos Sándor (1881-1954) által tervezett ex libris-szel (Grandpierre Emil könyve).
24798.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Farkas István: Hét tenger csavargója. DEDIKÁLT! Bp., 1941, Széchenyi Irodalmi és Művészeti Rt. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
24799.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
W. S. Maugham: Egy levél megrezdül. Bp., 1921, Pantheon. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
24800.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pulszky Ferenc: Jellemrajzok. Eötvös , Széchenyi, Deák, Dessewffy Aurél. + Uti-vázlatok. Visszaemlékezések. [Egybekötve.] Bp., [1888], Aigner Lajos, 132 p.; 239 p. Félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel.
24801.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF