Joseph Ratzinger [XVI. Benedek]: A liturgia szelleme. Bp., 2002, Szent István Társulat, 222+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóban.
Kiss József költeményei. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Bp., [1897], Révai, 191+[5] p.+ 31 t. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos, koszos lapokkal.
Jordáky Lajos: A márciusi ifjúság. Tanulmány. DEDIKÁLT! Kolozsvár, 1945, Józsa Béla Athenaeum, 164 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
Lewis, Michael: A nagy dobás. A Wall Street tartja a tétet. Bp., 2010, Alinea. Kiadói kartonált kötés, egy helyen a kötéstábla élén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Márai Sándor 4 műve: A nővér. Márai Sándor munkái. Bp., 1946, Révai, 301+3 p. 1. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.; Vendégjáték Bolzanoban. Regény. Márai Sándor munkái. Bp.,(1943.), Révai, 336 p. 1 kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.; Az igazi. Regény. Márai Sándor munkái. Bp.,(1944), Révai, 373+3 p. Huszadik ezer. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.; Idegen emberek. II. köt. Regény. Bp.,(1942.), Révai, 282+2 p. Harmadik ezer. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült gerinccel.
Verne Gyula: Sándor Mátyás. Fordította Huszár Imre. Bennett I. egészoldalas illusztrációival. Verne Gyula összes munkái. Bp., Franklin-Társulat, 551 p. Kiadói illusztrált, festett piros egészvászon-kötésben, gerinc sérült, kopottas állapotban.