Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 769
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3358714
25402
524
Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3401167
25403
524
Szathmáry László: Magyar alkémisták. Fónagy Iván előtanulmányával, Móra László utószavával és a szerző kisebb alkémiatörténeti írásaival. Sajtó alá rendezte: Gazda István. Tudománytár. Bp., 1986., Könyértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3401180
25404
524
Báthori Csaba: Hölderlin a toronyban. 1806-1843. Szövegdokumentumok. [Bp.], 1995., Új Mandátum. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3404248
25405
524
Tormay Cecile: Virágok városa - Szirének hazája. Jaschik Álmos rajzaival. (Bp.), 1935, Genius, 189+(1) p. Első kiadás. Kiadói zsinórfűzéses, hártyapapír borítású kartonált kötésben, a borító szélein a papírborítás kissé sérült. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3408977
25406
524
Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs],1933, Szerzői, (Bécs, St. Gabirel Missziós-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3410718
25407
524
Vladimir Iljics Lenin. Marx-Engels-Lenin Intézet Moszkva. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 1 t.+319+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült borítással a hátsó táblán. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3410751
25408
524
Jókai Mór - Bródy Sándor: Ráby Mátyás viszontagságai. Jókai Mór: Rab Ráby c. munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., 1915, Singer és Wolfner, 159+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkenyomokkal, bélyegzésekkel, foltos lapokkal, sérült kötéssel és laza, kijáró lapokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3425767
25409
524
Mátrai Ferenc Béla: Szabad órák. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Szegd, 1908, Engel Lajos. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494288
25410
524
Krúdy Gyula: Mákvirágok kertje. Fehér Könyvek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494342
25411
524
Tolsztoj, Leó: Ilijics Iván halála. Ford.: Szabó Endre. Pataky László rajzaival. Képes Regénytár. Bp., én., Könyves Kálmán. + Gorkij,Maxim: Három elbeszélés. Egyetemes Regénytár. Bp., én.,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kopott, kissé foltos borítókkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494353
25412
524
Mikszáth Kálmán: A fészek regényei. Egyetemes Regénytár II. évf. XVI. köt. Bp., 1887, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494356
25413
524
Bródy Sándor: Emberek, Faust orvos. Egyetemes Regénytár. Bp., 1888-1890, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 518:
Von 27 Januar bis 5 FebruarEnde des gebots: 19:00 5 Februar Besichtigung: 2 bis 5 FebruarLosabholung: ab 9 FebruarZahlungsfrist: 13 FebruarUhrBrechnung voraussichtlich: ab 25 Februar
Veranstaltungen