Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Szabó G. László: Vasrózsa. A szerző által DEDIKÁLT példány! Beszélgetés Törőcsik Marival. Bratislava/Pozsony, 1998., Madách-Posonium. Kiadói papírkötés. +  Magyar színész. Szerk.: Szenkovits Péter. Szomatbhely, 1997, Magánkiadás. Az előző kötet szerzője, Szabó G. László újságíró-író, tolmács, kulturális menedzser ajándékozási soraival. Kiadói papírkötés.
25378.

Szabó G. László: Vasrózsa. A szerző által DEDIKÁLT példány! Beszélgetés Törőcsik Marival. Bratislava/Pozsony, 1998., Madách-Posonium. Kiadói papírkötés. +
Magyar színész. Szerk.: Szenkovits Péter. Szomatbhely, 1997, Magánkiadás. Az előző kötet szerzője, Szabó G. László újságíró-író, tolmács, kulturális menedzser ajándékozási soraival. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jókai Anna: Szegény Sudár Anna. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp.,1989,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
25379.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Önarckép. Emlékkönyv Für Lajos tiszteletére. Szerk.: Bíró Friderika, Móricz Péter. Körmend, 2020., Körmendi Kulturális Központ, Múzeum és Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
25380.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gyurkó János emlékére. 1952-1996. Szerk.: Bartos Csilla, Nové Béla. Bp., 1977, Hatodik Síp Alapítvány. Megjelent 1000 példányban. Gyurkó János (1952-1996) építőmérnök, politikus. 1990 és 1994 között országgyűlési képviselő, 1993 és 1994 között környezetvédelmi és területfejlesztési miniszter. Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
25381.

Gyurkó János emlékére. 1952-1996. Szerk.: Bartos Csilla, Nové Béla. Bp., 1977, Hatodik Síp Alapítvány. Megjelent 1000 példányban.
Gyurkó János (1952-1996) építőmérnök, politikus. 1990 és 1994 között országgyűlési képviselő, 1993 és 1994 között környezetvédelmi és területfejlesztési miniszter.
Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Drunvalo Melchizedek: Az élet virágának ősi titka. I. kötet. Eredeti cím: The ancient secret of the flower of life. Fordította: Patkós Szilvia. Budakeszi, 1999., Mandala-Véda. Kiadói papírkötésben.
25382.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25383.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
25384.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ady Endre összes versei. Bp., én., Athenaeum, 1013 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
25385.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
[Kausz József] Nagysolymosi: Égő sebeink! Hévízgyörk, 1934, Szerzői kiadás (Bp., Korda Rt.-ny.), 171 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
25386.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Veres Péter: Parasztsors, magyar sors. [Bp.], én., Magyar Élet, 287+9 p. Kiadói papírkötés, laza kötéssel.
25387.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Stefan Zweig: A rendőrminiszter. Fouché élete. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp.,én.,Pantheon. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
25388.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csathó Kálmán: Te csak pipálj Ladányi. Egy úri penzió története. Bp., 1920, Singer és Wolfner. 3. kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
25389.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF