Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Marina Lewycka: Rövid traktortörténet ukránul. Bp., 2007, Geopen. Kiadói papírkötés,
25366.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Titus Lucretius Carus: A természetről. Debrecen, 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat 2 kötete: Persius és Iuvenalis: Szatírák. Ford.: Muraközy Gyula.; Boethius: A filozófia vigasztalása. Ford.: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977-1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott borítókkal, az első gerince sérült.
25367.

Titus Lucretius Carus: A természetről. Debrecen, 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat 2 kötete:
Persius és Iuvenalis: Szatírák. Ford.: Muraközy Gyula.;
Boethius: A filozófia vigasztalása. Ford.: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977-1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott borítókkal, az első gerince sérült.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Charlotte Chandler: Én, Fellini. Ford.: Ladányi Katalin. Federico Fellini (1920-1993) világhírű, BAFTA-díjas olasz filmrendező és forgatókönyvíró. Bp., 1998, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
25368.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Kálmán Zsófia: Félálomban. DEDIKÁLT! 1992, Orex Bt. Kiadói papírkötés.
25369.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kisfalusi János: Nagyot fordulta világ. Honnan? Hová? DEDIKÁLT! Viszló, 2005, Kisfalusi János. Kiadói papírkötés.
25370.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Krúdy Gyula: Mohács vagy két árva gyermek vergődése. Bp., 1926, Pantheon. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
25371.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Film. Színház. Muzsika.: Kállai Ferenc. [Bp.], 2009, MTI. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés
25372.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Cseh Gusztáv: Hatvan főember. Az előszót és a képek ismertetését László Gyula írta.  "Panthon avagy Képes Csarnoka Hatvan Főembernek, akik a mi Pátriánkban születtek, életek vagy tértek örök nyugalomra és az igazság oltalmazásában, különféle szép dolgok alkotásában jóemlékezetüket fennhagyták. Históriás könyvekből egybeszedegette és régi ábrázolásokról szép hasonlatosságal rézre karcolta Cseh Gusztáv kolozsvári képíró...." Bp., 1988., Európa, 132+4 p. Reprint. Cseh Gusztáv munkáinak reprodukcióival illusztrált (nyomatok.) Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.
25373.

Cseh Gusztáv: Hatvan főember. Az előszót és a képek ismertetését László Gyula írta.
"Panthon avagy Képes Csarnoka Hatvan Főembernek, akik a mi Pátriánkban születtek, életek vagy tértek örök nyugalomra és az igazság oltalmazásában, különféle szép dolgok alkotásában jóemlékezetüket fennhagyták. Históriás könyvekből egybeszedegette és régi ábrázolásokról szép hasonlatosságal rézre karcolta Cseh Gusztáv kolozsvári képíró...." Bp., 1988., Európa, 132+4 p. Reprint. Cseh Gusztáv munkáinak reprodukcióival illusztrált (nyomatok.) Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Alfred Amenda: Eroica. [Beethoven életének regénye.] A szerző, Alfred Amenda író német nyelvű DEDKÁCIÓJÁVAL (dátumozva), beragasztott papírlapon. Ford.: Sárkozy Elga. Bp., 1964., Európa, 653+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
25374.

Alfred Amenda: Eroica. [Beethoven életének regénye.] A szerző, Alfred Amenda író német nyelvű DEDKÁCIÓJÁVAL (dátumozva), beragasztott papírlapon.
Ford.: Sárkozy Elga. Bp., 1964., Európa, 653+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Bp., 1889, Franklin, 234+4 p. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső előzéklap hiányzik, 11,5x8,5x1,5 cm
25375.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hézser Gábor: Kötőjeles történetek. DEDIKÁLT! Bp., 1999, Kálvin Kiadó. Kiadói papírkötés.
25376.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Margit. A kötetet Filippinyi Éva állította össze. DEDIKÁLT! Bp., 1989, Helikon. Kiadói egészbársony-kötés.
25377.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF