Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Móra Ferenc: Georgikon. Bp., én. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Ex libris-szel. Kiadói félvászon-kötés, napszítta borítóval.
25390.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Móra Ferenc: Iparosok, császárok, királyok és egyéb céhbeliek. Szeged, 1925, "Az Ipar",(Zachariás György "Mars" Könyvnyomdai Műintézete-ny.), 155+3 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
25391.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Molnár Ferenc: Az aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság Könyvei. Bp.,[1916],Légrády, 1 (Molnár Ferenc portréja haditudósítóként) t.+226 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbejegyzéssel, a hátsó tábla belsején bejegyzésekkel.
25392.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Az utcagyerek. Bp., 1941, Berea-ny.,31+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.
25393.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
E. Kovács Gyula: Költeményei. Hozzákötve: Szomaházy István: Az Ujság. A hírlapírás műhelyéből. Goró Lajos rajzaival illusztrált. Bp., 1892-1893, Révai - Pesti Napló, 173+3;+182+10 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
25394.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Vörösmarty Géza: Költemények. (1880-1883.) Bp., 1908., Athenaeum, 156 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
25395.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Krudy Gyula: A magyar sasfiók. Bp.,[1944.],Fővárosi Könyvkiadó Kft. 1 t. + 187+5 p.+10 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
25396.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Márai Sándor: Csuta. Regény. Bp.,(1946.), Révai, 211 p. Átkötött félvászon-kötés.
25397.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Forgó Margit - Németh István: Angol humor. Térfás nyelvlecke. Bp., 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25398.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25399.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25400.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
25401.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF