Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 769
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3503113
25390
524
Móra Ferenc: Georgikon. Bp., én. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Ex libris-szel. Kiadói félvászon-kötés, napszítta borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503168
25391
524
Móra Ferenc: Iparosok, császárok, királyok és egyéb céhbeliek. Szeged, 1925, "Az Ipar",(Zachariás György "Mars" Könyvnyomdai Műintézete-ny.), 155+3 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503169
25392
524
Molnár Ferenc: Az aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság Könyvei. Bp.,[1916],Légrády, 1 (Molnár Ferenc portréja haditudósítóként) t.+226 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbejegyzéssel, a hátsó tábla belsején bejegyzésekkel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503207
25393
524
Az utcagyerek. Bp., 1941, Berea-ny.,31+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503214
25394
524
E. Kovács Gyula: Költeményei. Hozzákötve: Szomaházy István: Az Ujság. A hírlapírás műhelyéből. Goró Lajos rajzaival illusztrált. Bp., 1892-1893, Révai - Pesti Napló, 173+3;+182+10 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503220
25395
524
Vörösmarty Géza: Költemények. (1880-1883.) Bp., 1908., Athenaeum, 156 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503239
25396
524
Krudy Gyula: A magyar sasfiók. Bp.,[1944.],Fővárosi Könyvkiadó Kft. 1 t. + 187+5 p.+10 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503321
25397
524
Márai Sándor: Csuta. Regény. Bp.,(1946.), Révai, 211 p. Átkötött félvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503820
25398
524
Forgó Margit - Németh István: Angol humor. Térfás nyelvlecke. Bp., 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503824
25399
524
Maeterlinck, Maurice: A kék madár. - - költői mesejátékának színes filmváltozata. Filmregényre átültette Kálmán Jenő. Bp., é.n., Sztár Filmmagazin,90+4 p. Hauswirth Magda Rajzaival. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3213684
25400
524
Kassák Lajos: Három történet. Bp.,(1935), Cserépfalvi, 308+4 p. Kiadói egészvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3357746
25401
524
Kaczér Illés: A király aludni akar. Budapest, é.n., Bíró Miklós kiadása. Első kiadás. Kiadói illusztrált (Kónya Sándor) papírkötés. klssé sérült noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF