Pápay Sámuel: A magyar literatúra' esmérete. I. köt. I-II. rész. Magyar Minerva IV. köt. Veszprém, ,Eötvös Károly Megyei Könyvtár, XX+484+8 p. Megjelent 1500 példányban, ebből 300 számozott félbőr-kötésben. De ez számozatlan példány. Kiadói műbőr-kötés.
Nagy Bandó András - Sándor György: Furcsa pár-beszéd. Beszélgetőkönyv. Az egyik szerző, Nagy Bandó András által DEDIKÁLT példány! Orfű, én., Szamárfül. Kiadói kartonált papírkötés.
3 db reprint kiadású könyv: P. Gegő Elek: A' moldvai magyar telepekről.; Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv.; Bezerédy Amália: Flóri könyve, 120 benyomott képpel. Változó állapotban.
Vadon Lehel: Országh László. A szerző, Vadon Lehel (1942- ) amerikanista, egyetemi tanár által dedikált példány. Eger, 1994, [Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola], 93+[1] p. Kiadói papírkötés.
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Bp., [1918], Lampel R., 204 p. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, a belső kötéstáblán hiányos ex libris-szel.
Kemsei István: Feljegyzések a lyukas zoknikorszakból. A szerző, Kemsei István (1944-) József Attila-díjas költő, esszéista, kritikus, tanár, könyvtáros által DEDIKÁLT példány! Bp., 1978, Magvető, 84+2 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés.
Kézfogás. Válgatás a Kanadai Magyar Írók Szövetsége tagjainak munkáiból. Seres József szobrászművész rajzaival illusztrált. Toronto, 1977, Kanadai Magyar Írók Szövetsége, 100+3 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.