Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 769

Szomory Dezső: Bella. Színmű három felvonásban. Bp., 1913, Singer és Wolfner, 160 p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé koszos lappal, lapszéli sérüléssel.
25282.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Madách-tanulmányok. Szerk.: Horváth Károly. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány! Bp., 1978, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
25283.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sásdi Sándor: Akit visszavárnak. ALÁÍRT. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
25284.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Staud Géza: A Hamlet Magyarországon. Bibliográfiai Füzetek 7. Szerk.: Kozocsa Sándor. Bp., 1943. Kiadói papírkötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
25285.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rejtő Jenő 2 műve:  Piszkos Fred a kapitány. Bp., 1958, Magvető. Papírkötés, foltos, kopott borítóval, foltos lapokkal.; A fehér folt. 1957, Neptun. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
25286.

Rejtő Jenő 2 műve:
Piszkos Fred a kapitány. Bp., 1958, Magvető. Papírkötés, foltos, kopott borítóval, foltos lapokkal.;
A fehér folt. 1957, Neptun. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széchenyi István: Politikai programm töredékek. Bp., 1990, FSZEK. Megjelent 1000 példányban. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.
25287.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bátki Zoltán: Könnycseppek. - - válogatott versei. DEDIKÁLT! Szeged, 2010, Közélet Kiadó. Kiadói műbőr-kötés.
25288.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Feledhetetlen esztendők. Összeáll.: Szathmári Gábor. Az előszó írója, Kelemen Gyula által  DEDIKÁLT! 1977,MSZBT. Kiadói papírkötés.
25289.

Feledhetetlen esztendők. Összeáll.: Szathmári Gábor. Az előszó írója, Kelemen Gyula által
DEDIKÁLT! 1977,MSZBT. Kiadói papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Döbrentey Ildikó: Beszélgetek az úrral. 21. századi imák. Angyal Júlia festőművész illusztrációival. Angyal Júlia által DEDIKÁLT! [Bp.],én. (2008-2009?), Szt. Gellért - Luther - Ekhó. Kiadói kartonált papírkötés.
25290.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. DEDIKÁLT! Bp., 1988, Szerző. Kiadói szakadt papírkötés, kissé kopottas állapotban.
25291.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta - - maga' kezével 1784-1814. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Rexa Dezső. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 156+1 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel.
25292.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I-II. köt. [Egy kötetben]. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 1 (rézmetszetű címkép) t.+ 416 p.; 441+(7) p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kissé sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, foltos lapokkal.
25293.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 518:
Von 27 Januar bis 5 Februar

Ende des gebots: 19:00 5 Februar

Besichtigung: 2 bis 5 Februar

Losabholung: ab 9 Februar

Zahlungsfrist: 13 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 25 Februar

  Veranstaltungen