Es ist zu lizitieren
25327.
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
1 600 HUF
2 db Kőris Emil: Égzengés. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Kőris Emil: Forgószél. Bp., 1974, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |