Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Kállay Zsolt (-): Velence. Ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 11,5x9 cm
10384.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kalló Gyula (?-): Nyár, 1986. Fametszet, papír, kézilevonat. Jelzett. Számozott (10/2). Kartonon. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. 26,5×16,5 cm.
10385.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Kallósné H. Adrienne (1885-1930): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm.
10386.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Kamarás Béla (működött a XX. sz. közepén): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap raglapjával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40x50 cm
10387.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
10388.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10389.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Károlyi Ernő (1923 -2016): Csokor üveggel és korsóval. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×70 cm
10390.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Képeslap 3. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/1 számozással. 19,5x14,5 cm
10391.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kárpáti Eszter (-): Születés, 2000. Akril, vászon, jelzett. 67×50 cm
10392.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kató Kálmán (1876-1946): Balatonpart. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 18×24,5 cm
10393.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Élet az utcán. Rézkarc, papír, jelzett. Kaveczky Zoltán autográf ajánlásával. Üvegezett fakeretben, 15×22 cm
10394.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Keleti Jenő (1920-1998): Táj, 1968. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, kartonra kasírozva. 30x43 cm
10395.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen