Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Koleszár S. István (XX. sz. első fele): Enteriőr festményekkel. Olaj, karton. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, korabeli fakeretben, hátoldalán Lusztig Márton miskolci képkeretező címkéjével. 50x35 cm.
10408.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Átlós kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzés nélkül, fakeretben, 13x20 cm
10409.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 13/4 számozással. 20,5x27 cm
10410.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erdei út. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 39×29 cm
10411.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Koncz Zoltán (1915-1995): Szigligeti házak (Balatonfelvidék). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátodalán autográf felirattal. Apró felületi kopásokkal és ráragadt papírdarabkákkal. Bal oldala kartonra kasírozva. 28,5x48,5 cm
10412.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Koppány Frigyes (?-?): Formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10413.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10414.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
10415.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
10416.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10417.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus kompozíció, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
10418.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Hullámzó formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10419.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen