Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Szász Endre (1926-2003): Arckép. Tus, papír, jelzett, 11x16 cm. FDC-n. Üvegezett fakeretben.
10648.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Szász Endre (1926-2003): Hölgy portré. Nyomat, papír, jelzett. 15x10,5 cm.
10649.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szégner József (-): Nyaralás a folyónál, 1947. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x37 cm
10650.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Tus, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy Kis Ludas bélyegzővel. 16x21 cm körüli méretekben
10651.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szemerédy Miklós (-): Tél a Zugligetben. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21x28 cm, üvegezett fakeretben.
10652.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Szemerédy Miklós (-): Zugligeti táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 15x19,5 cm
10653.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szilágyi Ilona (1904-1985): Nyírfák. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kopott fakeretben. 48×33,5 cm
10654.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szilágyi Imre (1942-): Lány madárkával. Olaj, karton, jelzés nélkül. 70x55 cm. Fakeretben.
10655.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Szilágyi Imre (1942-): Társaság a szabadban. Olaj, farost, jelzés nélkül. 50x40 cm. Fakeretben.
10656.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Szirányi István (1951-): Női akt. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 41x26 cm.
10657.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Szőcs Géza (1967-): A két torony, 2009. Aktív technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. Lapméret: 100x70 cm
10658.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szőcs Géza (1967-): Egy pár, 2009. Aktív technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. Lapszéli kisebb szakadással. Hajtásnyommal. Lapméret: 100x70 cm
10659.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen