Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

10660.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Szongoth Anna (1908-1991): Csendélet. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Kissé sérült. 32x25 cm. Dekoratív fakeretben.
10661.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szőnyi Gyula (1919-2014): Gyerekek és öregapó. Tus, papír, jelzett. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyommal. 34,5x24,5 cm
10662.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Tus, papír, jelzett. 17x15 cm.
10663.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szűcs Edit (1968-): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 29x19,5 cm
10664.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tábori József (1928-2001): Tatai tó. Kréta, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x32 cm
10665.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Tábori József (1928-2001): Tóparti híd. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10666.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Fekvő női akt, 1930as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. 20x18 cm
10667.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Takács Zoltán (1940-): Lovasjárőr. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/39). 15x43 cm
10668.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tamás Ervin (1922-1996): Utcarészlet sétálókkal. Akvarell, papír, jjl.: Tamás E. Foltos, kissé sérült. 30,5x40,5 cm, Dekoratív, sérült fakeretben.
10669.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Igali szérűskert. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30×43 cm
10670.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Tassy Béla (1942-): Obermayer Ernő portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm
10671.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen