Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Oravecz Viktória (1969-): Színes kavalkád (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 40x50 cm
10540.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Oravecz Viktória (1969-): Színes táj (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x95 cm
10541.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Őri Rózsa Gyula (?- ): Budapest, "O" Buda, 1990. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30×21,5 cm
10542.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Orsós Ferenc (1879-1962): 5 db táj rajz. Akvarell, tus, ceruza, papír, egyik jelzett. 37×50 cm körüli méretekben.
10543.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Orsós Ferenc (187991962): Vihar, 1920. Akvarell, papír, jelzett. 34×48 cm
10544.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Pál Kálmán (-): Szemtelen sportolók. Olaj, karton. Jelzett. Sérült. 42x32 cm
10545.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Palkó József (1919-2004): Csak tiszta forrásból. Linómetszet, papír, jelzett, 20×30 cm
10546.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Palkó József (1919-2004): Kivégzések a Dömötör tanyán, Szikra, 1919. nov. 21. Linómetszet, papír, jelzett, 29×39 cm
10547.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Palkó József (1919-2004): Tihany, 1967. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (4/20), 20×29 cm
10548.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Palotás Mária (-): Mernekülés a vihar elől. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán zsűri címkével 1986-ból. Fakeretben. 80x60 cm.
10549.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Palotás Mária (-): Virágos ablak. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 60x50 cm.
10550.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Palotás Mária (-): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10551.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen