Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Ősz. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm
10300.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Sommer. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm
10301.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Winter. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm
10302.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Csendélet, 1920. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 12,5×10,5 cm.
10303.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Hajók a Genfi-tón (Lac Lehman, Geneve), 1930. Ceruza, papír. Paszpartuban. 11,5×20,5 cm.
10304.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Goór Imre (1921-2016): Autóbuszállomás. Fametszet, papír, jelzett, 20x29,5 cm
10305.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Goór Imre (1921-2016): Lakásépítés. Fametszet, papír, jelzett, 20x30 cm
10306.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gyapjasné Apró Margit (1906- ): Távolban a tenger. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17x23 cm
10307.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Gyelmis Lukácsné Fehér Etelka (1921-): Királyfürdő (Budapest). Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm.
10308.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 49x33 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed
10309.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Gyimesi Lajos (1919-1997): Átkelés. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 19,5×29,5 cm
10310.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gyivis János (XX. sz. eleje). Mária a kisdeddel. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10311.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen