Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Göldner Tibor (1929-), 2 db grafika egy lapon: Nyár és Bárkák-halászok, 1981. Linómetszet, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 22x11 és 16x12 cm
10312.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Göldner Tibor (1929-2013): Ködös téli Sugovica (Baja), 1983. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 33,5×48 cm
10313.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Gönczi Béla (1934-): 5 db tanulmányrajz. Ceruza, papír, egyik jelzett, 20,5x15 és 30x21 cm közötti méretekben
10314.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Gönczi Béla (1934-): Ember ember ellen (lovaspárbaj). Tus, papír. Jelzett. 11x20 cm, paszpartuban.
10315.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Gönczi Béla (1934-): Faluvége, 1960. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10316.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Jónás imája. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/7). 24x15 cm.
10317.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Ózd, 1969. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán "próbanyomat VI." bélyegzéssel. 20×30 cm
10318.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Simonyi József, "a legvitézebb huszár", 1987. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 29×39 cm
10319.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Gönczi Béla (1934-): Szatta (Vas megye), 1978. Akvarell, papír. Jelzett. 29x41 cm.
10320.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gönczi Béla (1934-): Szigliget, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. 28,5x38 cm.
10321.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gönczi Béla (1934-): Telekfalva. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10322.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10323.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen