Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

10324.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes város. Gouache, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 29x45 cm
10325.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Halvax Gyula (1906-1984): 2 db női portré. Tus, papír, egyik jelzett és datált, 11x10 és 11,5x8 cm.
10326.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Hansági Hédi (-): Op. 225/2007 (cím nélkül). Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 22x22 cm
10327.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hansági Hédi (-): Op. 226/2007 (cím nélkül). Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 22x22 cm
10328.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hartung Sándor (1962- ): Gábriel. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: XXI./XXXV., 16,5×16,5 cm. Üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal.
10329.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Helbing Ferenc (1870-1958), Somos István(1893-1931), Szabó Aurél (1888-1964): 3 db grafika a Díszítő Művészet c. folyóiratból. Linómetszet, papír, részben jelzett a nyomaton, lapméret: 25x20,5 cm, lap széle részben sérült.
10330.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Hemmert János (1927-2010): Archaikus női alak. Vegyes technika, applikáció, vászon, jelzett, hátoldalán Hemmert János autográf ajándékozási soraival 1980-ból. Apró felületi sérüléssel. Fakeretben.
10331.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Hercsuth Ferenc (1942-): Autó a viadukton, 1983. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 23x48 cm.
10332.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Hercsuth Ferenc (1942-): Esti táj, 1986. Gouache, papír, jelezve jobbra lent, 31x47 cm. Üvegezett fakeretben.
10333.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
10334.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
10335.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen