Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat (vadászat). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. 28×37,5 cm
10564.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Paulovits Pál (1892-1975): Levélhullás a parton (Balatoni vitorlás). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10565.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Paulovits Pál (1892-1975): Őszi este. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19×29 cm
10566.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Paulovits Pál (1892-1975): Sátorozók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 22x33 cm
10567.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Paulovits Pál (1892-1975): Sziklás patak. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli elszíneződésekkel, 19,5×29 cm
10568.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
10569.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Pierre-Marie Beyle (1838-1902): Az eltiltott műélvezet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából.  24x16 cm
10570.

Pierre-Marie Beyle (1838-1902): Az eltiltott műélvezet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából.
24x16 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Pleidell János (1915-2007): Oltárterv, Máriaremete. Kréta, papír, jelezve középen lent. Lapszéli vágással. 58x30 cm.
10571.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Pleidell János (1915-2007): Oltárterv. Tempera, karton jelezve középen lent. 35,5x53 cm.
10572.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
10573.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Pomogáts Béla (1912-?): Áldás, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 8,5x7 cm
10574.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pomogáts Béla (1912-?): Szerzetesek, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 14,5x10,5 cm
10575.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen