Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Papp Tibor (1936-2018): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 23,5×30 cm
10552.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Parádi Gabriella (1970-): Szürrealista kép, 1988. Tus, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Lapszéli elszíneződéssel. 44,5x36,5 cm.
10553.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Pártos István (1907-1962): Balaton. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x62 cm
10554.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Pásztor Gábor (1933-2012): Bánki Donát portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10555.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10556.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Patay Mihály (1910-1956): Enteriőr, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 13x16,5 cm
10557.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Patay Mihály (1910-1956): Istálló, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap bal felső sarkában apró sérüléssel, 12,5x13 cm
10558.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Patay Mihály (1910-1956): Kismalacok, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7x9 cm
10559.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Patay Mihály (1910-1956): Pipázó, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, apró lapszéli szakadással, 12,5x11 cm
10560.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Patay Mihály (1910-1956): Tehén bocival, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11x14,5 cm
10561.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Patay Mihály (1910-1956): Ökrösszekér, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap bal felső sarkában apró sérüléssel, 14,5x17,5 cm
10562.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
10563.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen