Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Fehér László (1953-): Tánc, 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/80), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm.
10000.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50
Minimales Gebot:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
Bartos Endre (1930-2006): Erdőrészlet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 115x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10001.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Bartos Endre (1930-2006): Női portré. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 100x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10002.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
10003.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Gulyás Dénes (1927-2003): Csokor, 1992. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, sérült fakeretben, 80×60 cm
10004.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Gergely Imre (1868-1957): Virágpiac. Olaj, fa. Jelezve balra lent. 35,5×25 cm.
10005.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jakuba János (1909-1974): Asztal mellett. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és Műcsarnok töredékes raglapjával, fakeretben, 80x60 cm.
10006.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Kántor Lajos (1922-2013): Csendélet Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 50x70 cm.
10007.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Geometrikus alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Sérült, foltos. 36x27,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, damaged. 36x27,5 cm
10008.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Véra Cardot, Steiner Vera (1920-2003): Les oiseaux. Vegyes technika, papír, jelzett. 56,5x38,5 cm
10009.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Schéner Mihály (1923-2009): Karácsony előtti invokáció katedrális építésre (cím nélkül), 11980. Filctoll, golyóstoll papír. Jelzett. Schéner Mihály autográf verses soraival és ajánlásával. Békéscsabai Jókai Színház plakátján. Hajtásnyomokkal. Lapszéli néhány kevés apró folttal és részben javított kisebb szakadásokkal. 84x59 cm
10010.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Félegyházi László (1907-1986): Diáklány, 1967. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán debreceni Kortárs Galéria raglapjával, üvegezett fakeretben, 69×49 cm
10011.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen