Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Molnár Attila (1978-2019): Női akt (cím nélkül), 2014. Olaj, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 30x21 cm.
10024.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Dobesch Máté (1978-): Árgyélus és Tündérszép Ilona. Litográfia, papír, jelzett, 5/7 számozással. 40x29 cm
10025.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Csóka László (1967-): Ébredés színjátéka, 2025. Olaj, vászon, jelezve balra lent: Csóka 25. 120x90 cm. Kiállítva: Fejér Vármegyei Képzőművészek V. Nyári Tárlata, Velencei Tavi Galéria, Gárdony, 2025. Reprodukálva a tárlat katalógusában (oldalszám nélkül).  KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10026.

Csóka László (1967-): Ébredés színjátéka, 2025. Olaj, vászon, jelezve balra lent: Csóka 25. 120x90 cm. Kiállítva: Fejér Vármegyei Képzőművészek V. Nyári Tárlata, Velencei Tavi Galéria, Gárdony, 2025. Reprodukálva a tárlat katalógusában (oldalszám nélkül).

KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25
Minimales Gebot:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
Megyer Meyer Antal (1883-1948): Árpádházi szentek. Tempera, papír, fára kasírozva, jelezve középen lent. 4 db üvegezett medalion ereklyével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 60x79,5 cm.
10027.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Wagner János (1936-2022): Női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Egészen apró felületi sérülésekkel (festákhiánnyal). Dekoratív, éleinél kissé sérült fakeretben. 50×50 cm
10028.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Ábrahám Rafael (1929-2014): Aranykancsó, 1994. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 70x50 cm
10029.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Lisztay József (1927-ben Nagybányán működött): Nagybányai részlet a református templommal. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, faragott, üvegezett fakeretben. 46x34,5 cm
10030.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38
Minimales Gebot:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
Kádár György (1912-2002): 10 női akt rajz. Tus, papír. Mindegyik jelzett. 23×16 és 32x25 cm körüli méretekben.
10031.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Beöthy-Steiner Anna (1902-1985): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Lapszéli apró foltokkal. 24x18 cm.
10032.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Benyovszky István (1898-1969): Lovaskatona a vízparton. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 82×68 cm
10033.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép (cím nélkül). Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra középen. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10034.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Deák János (1928-2018): Fernezelyi napsütés (Máramaros, Erdély). Vegyes technika, karton. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 47,5x53,5 cm
10035.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen