Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Félegyházi László (1907-1986): Csendélet őszirózsákkal, 1971. Pasztell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán debreceni Kortárs Galéria raglapjával. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 50×60 cm
10012.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Ezüst György (1935-2017): Kis tanya. Vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 52x85 cm.
10013.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül (Szalay Lajos?): Lanton játszó lány. Tus, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. Hajtásnyommal. 26x18,5 cm.
10014.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Szege Sándor (1883-1945): 30 fillér bélyeg terve, 1926 körül. Tus, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. 9x11 cm.
10015.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Hencze Tamás (1938-2018): Collage, Róma, '97/2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Hencze Tamás autográf ajánlásával. Törésnyomokkal. Lapszéli ázásnyomokkal és apró szakadással. 48,5x38 cm
10016.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 37x25,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 37x25,5 cm.
10017.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Geometria (avantgárd rajz), 1938. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm
10018.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Párkányi Raab Péter (1967-): Leány gyöngysorral. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/21, 30x41 cm.
10019.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Marsovszky Endre (1916-1989): Vogézek. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 26x36,5 cm
10020.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Marsovszky Endre (1916-1989): Hegység illusio. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 21,5x33 cm
10021.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Schatz, Otto Rudolf (1900-1961): Faültető. Fametszet, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, paípr alján feliratozott, 9x15 cm
10022.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hegedűs 2 László (1950-): Faludy György. Művészlemez (bakelit), nyomtatott szöveg. Jelzett Hegedűs 2 László által, számozott: 47/100. Faludy György nyomtatott aláírásával és művének szövegrészleteivel. d: 30 cm.
10023.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen