Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Ladányi Imre/Emory Ladányi (1902-1986): Synchromic, 1964. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 35x50 cm
10036.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Kovács Attila Roland (1997-): Egyiptomi emlék (pajzsos), 2007. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Reprodukálva: Kovács Attila (szerk.): Kovács Attila Roland, a "miskolci kis Picasso" festészeti albuma. Miskolc, 2008, magánkiadás. 51. o. Fakeretben. 60x40 cm
10037.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Kiss Elek (1938-1995): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve középen lent (Lexi 92). Kiss Elek autográf ajándékozási soraival (Jankának). Fakeretben. 45,5x83,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10038.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Szege Sándor (1883-1945): 2 fillér és 10 fillér érmék tervei, össz. 2 db, 1926. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Lap alján fotókkal az érmékkel. d. 9,5 cm.
10039.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Jankovics Marcell (1941-2021): Az Ember tragédiája c. rajzfilmből származó eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Jelzés nélkül. Animációtörténeti kuriózum. 26x34 cm
10040.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 35x38 cm
10041.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Huszti (Huszthy) Árpád (1933-): Kárpátalján. Olaj, vászon. Jelzett. 49x61 cm. Fakeretben.
10042.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Mokos József (1892-1972): Csabai táj (Békéscsaba), 1949. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x59,5 cm.
10043.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Simay Imre (1874-1955): Tragoedia feminae (erotikus rajz), 1897. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Foltos. Karton sérült. 22,5x32 cm
10044.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
10045.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Pázmán József (1910-1991): Táj gémeskúttal. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10046.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Oskar Kokoschka (1886-1980): Kätje Richter portréja. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Üvegezett fakeretben. 26,5x19,5 cm
10047.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen