Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Várnagy Ildikó (1944-): József Attila töredékek. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (60/15). Üvegezett fakeretben. 29x25,5 cm
10060.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Szabó Vladimir (1905-1991): Hidi vásár. Rézkarc, papír, jelzett. 13,5x17,5 cm
10061.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Ruzicskay György (1896-1993), 2 db rajz: Párizsi éjszaka és ilyen vagyok, ilyen. Szén, papír, egyik (utóbbi) jelzett, 20,5x13,5 cm
10062.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Kopasz Tamás (1958-): Reneszánsz. Litográfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA 10/3 számozással. 41,5x32 cm
10063.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Vén Zoltán (1941-): Ariadné álma. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat, 64x49 cm
10064.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Mikes István József (1936-1983): Festő az udvaron, 1960-as évek. Akvarell, karton. Jelzett. 35×27 cm
10065.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Csikós Tibor (1957-): Cím nélkül I., 1995. Linómetszet, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. d: 40 cm.
10066.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ladányi Imre/Emory Ladányi (1902-1986): Akrobata, 1958. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 61x51 cm
10067.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75
Minimales Gebot:
190 000 HUF
190 000 220 000 260 000
Kádár Béla (1877-1956): Labirintus. Tus, papír, jelezve jobbra fent, üvegezett fakeretben, 14x19 cm. Proveniencia: Korábban Tommy Vig (1938-) világhírű zenész gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 14x19 cm.
10068.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25
Minimales Gebot:
170 000 HUF
170 000 200 000 220 000
Kádár Béla (1877-1956): Női akt tájban. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 12x10 cm. Proveniencia: Korábban Tommy Vig (1938-) világhírű zenész gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 12x10 cm.
10069.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50×40 cm.
10070.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Koppány Attila (1947-): Alapkő, 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x30 cm. Fakeretben.
10071.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75
Minimales Gebot:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen