Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Kassák Lajos (1887-1967): Dadaista kavalkád (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm
10084.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Cziglényi László (-): Félvér (Filmplakát vagy reklámterv), 1942. Tempera, fedőfehér, papír, jelzett a hátoldalán, 15x30 cm. A tételhez tartozik a sokszorosított darab is.
10085.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Lőrincz Vitus (1933-): Balatonfelvidéki lovastanya, 2003. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 33x49 cm
10086.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Szegő Gizi (1902-1985): 9 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége"bélyegzővel. 14x20 cm körüli méretekben
10087.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Bubelényi András (-): Donjuan a pokolban - Csillagromboló. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 80x219 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10088.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (40/120). Az 1987-ben megjelent Nicholas Schöffer Varigráfiai c. mappából. Lap sarkaiban apró elszíneződésekkel. 44×32 cm
10089.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Károlyi Ernő (1923-2016): Nyári ragyogás I. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben, 63,5x48 cm.
10090.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Tess Jaray (1937-): Geometrikus formák (cím nélkül), 1971. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány A/P 9/10 számozással. 44x44 cm
10091.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Dirk Koning (1888-1978): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (1993/300). 39×30 cm.
10092.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Németh László (1913-): Csatajelenet, 1942 (I. vagy II. világháború). Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 41,5×58 cm
10093.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Monos József (1932-2013): Téli tanya (alakkal). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Galéria Tabán címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10094.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Mühlbeck Károly (1869-1943): Menyecske népviseletben, 1941. Akvarell, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben 34x24 cm / watercolour on paper, signed, slightly stained on the edges, framed
10095.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen