Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Szemethy Imre (1945-): Piazza del Popolo, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10108.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Magyar József (1957-): Macskásodás, 2011. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 60x50 cm.
10109.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
10110.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Lukács Gyula (1889-), felvidéki magyar festő: Szarvasok (vadászat témájú festmény). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80x134 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10111.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Szemethy Imre (1945-): Trevi-kút, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10112.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda, 1982. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5x29,5 cm
10113.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Koppány Attila (1947-): "Drón", 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Balatonszemes, Latinovits Zoltán Művelődési Ház, Művésztelepi Kiállítás, 2024. 40x40 cm.
10114.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
László Katalin (-): Ketten. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben.
10115.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (99/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
10116.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Sárospataki híd (vázlat), 1951. Olaj, karton. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. 27x35 cm.
10117.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Rékassy Csaba (1937-1989): Újhelyi Imre (1866-1923) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró gyűrődésekkel, 39,5×29 cm
10118.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
10119.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen