Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Stverteczky Elemérné (1890-?): Balerina. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60,5×47 cm
10096.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Párkányi Raab Péter (1967-): A gyöngy születése. Cinkográfia, papír, jelzett, 52x31,5 cm.
10097.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Szemethy Imre (1945-): Basilica Iulia, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10098.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Hermann Gyula (-), erdélyi festő: Téli táj, 1995. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33x47,5 cm
10099.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Lóránt János Demeter (1938-): Találkozás. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben, 18x13,5 cm
10100.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül (feltehetően Rainerné Istvánffy Gabriella): Kutya, cica és szitakötő. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 21,5×15 cm
10101.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balla Attila (1959-): Éjszaka, 1997. Akvarell, karton, jelzett. 52×37 cm
10102.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Dombos táj vonuló felhőkkel. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 29,5×41 cm
10103.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
10104.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Joseph Kádár (1936-2019): Női akt, 1987. Kollázs, szitanyomat, jelzett, számozott (15/30), 59x42,5 cm
10105.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Victor Vasarely (1908-1997): Önarckép. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 24x18 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Self-portrait. Serigraphy on paper. Signed on the serigraphy. 24x18 cm.
10106.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Frank Feller (1848?1908), svájci művész/Swiss artist: Szarvasbika vadászat kasmírban/The Royal Horns (stag hunting in Cashmere). Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán G. Vuichoud montreuxi képkeretező bélyegzőjével 1967-ből. 35x44 cm.
10107.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen