https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Georges Breuil (1904-1997): Konstruktív kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 210/300. 39x32 cm
1
10120.

Georges Breuil (1904-1997): Konstruktív kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 210/300. 39x32 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Kovács Árpád (1967-): Vidám csendélet, 1994. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 35,5x44 cm. Dekoratív fakeretben.
1
10121.

Kovács Árpád (1967-): Vidám csendélet, 1994. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 35,5x44 cm. Dekoratív fakeretben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-samsara (20150305), 2015. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 90×90 cm. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a gruppe konkret' (Bonn) tagja. / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
1
10122.

Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-samsara (20150305), 2015. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 90×90 cm. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a gruppe konkret' (Bonn) tagja. / Acrylic on canvas, signed on the reverse.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
EUR
,
1 500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
480 000 HUF
480 000 550 000 650 000
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! Szélén képet nem érő törésnyommal. / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse,
1
10123.

Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! Szélén képet nem érő törésnyommal. / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse,

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Squeeze. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse
1
10124.

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Squeeze. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
1
10125.

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Hölgy portréja, 1974. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelezve balra fent. Sérült. Fakeretben. 118×98 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Portrait of a lady, 1974. Oil on paper, glued on wood fibre, signed upper leftt. Damaged. Framed 118×98 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
1
10126.

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Hölgy portréja, 1974. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelezve balra fent. Sérült. Fakeretben. 118×98 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Portrait of a lady, 1974. Oil on paper, glued on wood fibre, signed upper leftt. Damaged. Framed 118×98 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.
1
10127.

Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
1
10128.

Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Cacciola, Enzo (1945 - ): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout
1
10129.

Cacciola, Enzo (1945 - ): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Táncoló csont pár, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, lapméret: 83×60 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
1
10130.

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Táncoló csont pár, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, lapméret: 83×60 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse
1
10131.

Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar



Die Auktionsgegenstände können in der Darabanth Galerie, Paulay Ede u. 25-27, besichtigt und abgeholt werden.

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr



Wenn Sie einen Kauf in der Kunstauktion tätigen, senden wir Ihre Artikel in einem separaten Paket, da sie von einem anderen Büro aus versendet werden.

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse