Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Ajtai Tamás (1952-): Kelléktár 9. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 26,5x26 cm.
10144.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 1. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
10145.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 4. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
10146.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 5. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva , jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
10147.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Albert Zsuzsa (Bak Imréné, 1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 63/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 27x16 cm.
10148.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Alfred Brunet-Debaines (1845-1939): Audemer tornya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 22,5x16,5 cm
10149.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Almásy Aladár (1946-): Pásztorúton visszanéző. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (82/100), feltekerve, 28x22,5 cm
10150.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Andrásy Róbert (?-?): Bükkös patak. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 58x82 cm
10151.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Andrásy Róbert (?-?): Rám völgy. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 58x82 cm
10152.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Andruskó Károly (1915-2008): Utcarészlet. Linómetszet, papír, jelzett. Paszpartuban. 34x24,5 cm
10153.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Annas, Gerhard (-): össz. 8 db nyomat 6 db lapon (Siegeni kastély, német tájak, portrék stb.) Nyomat, papír v. karton. Jelzett. Számozott (100/1). 42x29,5 cm
10154.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Antal Béla (-): MÁV utasellátó étterem (1960). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró elszíneződésekkel, 19,5×29,5 cm
10155.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen