Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Antal Irén (1903-1999): Férfi portré, háttérben a Duna. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 72×56 cm
10156.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Apfel Sándor (működött 1930-40 körül): Vajdahunyad vára, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (10.). Lapszéli apró szakadással. 11x13 cm. Ritka!
10157.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Artner Ferenc (1904-1981): Táj szénagyűjtőkkel. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28×39 cm
10158.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Álló női akt (cím nélkül). Hidegtű, papír, jelzés nélkül, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("hidegtű karc"). Ritka! 43×20 cm
10159.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
10160.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Expresszív táj (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "1 próba" jelzéssel, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("lemez nincs meg"), lapszéli apró sérüléssel. Ritka! 36×25 cm
10161.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hangverseny a Rákóczi várban (Sárospatak). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 37×29,5 cm
10162.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10163.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kislány macskával (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 24,5x16 cm
10164.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kislány macskával (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lapszéli kisebb szakadással. 24,5x16 cm
10165.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10166.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Augusztin Márta (1976): Két alak (cím nélkül), 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. III/VIII számozással. Hátoldalán apró foltokkal. 35,5x38,5 cm
10167.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen