Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Balázs György (1927-2015): Horgászok, 2006. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 20x29,5 cm
10180.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Kirándulók, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18x29,5 cm
10181.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/60). 30x30 cm. Üvegezett fakeretben.
10182.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75
Minimales Gebot:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 50x70 cm.
10183.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Balló Andrea: (-): Falu. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm
10184.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Balogh József Sándor (-): Vízparti alkony (vitorlás), 1984. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán, 46×41,5 cm
10185.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Baranszky Emil László (1877-1941): A Széchenyi-híd (Lánchíd). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 8×11,5 cm
10186.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Barnóth Zoltán (1951-): Tanyaudvar. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 17x24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10187.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Barta István (1892-1976): Absztrakt táj, 1947. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. Néhány kevés apró folttal. 27,5x19,5 cm
10188.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Barta István (1892-1976): Gesztusok, 1964. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29,5x41 cm
10189.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Barta Mária (1897-1969): Enteriőr díszes tükörrel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
10190.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Basch Edit (1895-1980): Folyópart. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Új Magyar Képtár raglapjával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 50x65,5 cm
10191.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen