Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Beck Judit (1909-1995): Kisvárosi részlet (Szentendre?). Akvarell, papír. Jelzés nélkül. 16x22,5 cm
10192.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Becsey Zsuzsa (1969-): Írókép 5, 1999. Horganylemez nyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 2/13 számozással. 32x22 cm
10193.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bencsik István (XX. sz. eleje): Részlet az erdőből (Zétény), 1914. Olaj, karton, jelzett, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, antik fakeretben. 38×46 cm
10194.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Bencsik István (XX. sz. eleje): Részlet a zétényi erdőből, 1914. Olaj, karton, jelzett, apró felületi sérülésekkel, 36×45 cm
10195.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Berentz Péter (1972-): K2. Hidegtű, papír, jelzett, IV/III. számozással. 49x41 cm
10196.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
10197.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Berki Viola (1932-2001): Mesejelenet, nyomat, papír, jelzett Berki Viola autográf ajánlásával, papírra kasírozva, feltehetően vágott, 14,5×16 cm
10198.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bessmertniy, Michail (-), feltehetően szovjet/orosz festő: Téli táj, 1967. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x26 cm
10199.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Biai-Föglein István (1905-1974): Letört ágú fa. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×29,5 cm
10200.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
10201.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Bitó Ildikó (1966-): Tömeg, avagy egyszer lent, egyszer fent, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/17 számozással. 50×50 cm
10202.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Bodri Ferenc (1943-2021): Mezőgazdaság. Linómetszet, papír, jelzett, 29x20 cm
10203.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen