Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Kovács Péter Balázs (1955-): Titkos párbeszéd II., 2001. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat. Hátoldalán a művész bélyegzésével. Apró lapszéli szakadással. 64,5×89,5 cm
10432.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Kovács Péter Balázs (1955-): Titkos párbeszéd III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, 13/15 számozással. Hátoldalán a művész bélyegzésével. Apró lapszéli szakadással. 64,5×89,5 cm
10433.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Kovács Tamás (1942-1999): Teichmann Vilmos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10434.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Kovács Valéria (1960-): Loxophyllum, 2003. Litográfia, papír, jelzett. d: 29,5 cm
10435.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Szénahordás, filctoll, papír, jelzett, paszpartuban, 27×19,5 cm
10436.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovrig Miklós (1951-): Őszi vízpart. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 16,5x29 cm. Dekoratív fakeretben.
10437.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Martos Flóra Kollégium. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10438.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Vár részlet. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 19,5×29,5 cm
10439.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Bugaci paraszt, 1931. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán Kurländer István autográf feliratával, üvegezett fakeretben, 26,5×22 cm
10440.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Mediterrán vízpart, távolban a vitorlással. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, üvegezett fakeretben. 26x20 cm
10441.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
10442.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Köbli Attila (1956-): Atyhai ősz. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 74×91 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10443.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen