Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Lelkes András (1943-2009): Balaton. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm
10456.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Ligeti Miklós (1982-): Férfias játékok, 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány EA. 11x14,5 cm
10457.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Lisztes Cser Éva (-): Kecskeméti részlet, 1976. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 10×19,5 cm
10458.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Litkey György (1907-1975): Enteriőr, 1959. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 34x24,5 cm. Fakeretben.
10459.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Litteczky-Krausz Ilona (1900-1975): Litteczky-Krausz Ilona édesanyjának portréja. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 12x12 cm. Üvegezett fakeretben.
10460.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
10461.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Kavalkád (cím nélkül), 2003. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/20). 40x58 cm
10462.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
M. Németh Márta (1966-): Syracusa, 1995. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással. 44x30 cm
10463.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Macskássy Izolda (1945-2021): Ádventi hangulat. Vegyes technika, selyem, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 15,5x11 cm.
10464.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Macskássy Izolda (1945-2021): Virágok. Vegyes technika, selyem, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 16x10 cm.
10465.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Macskássy Izolda (1945-2021): Virágok. Vegyes technika, selyem, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 13,5x9,5 cm.
10466.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 17/50. 50x39 cm
10467.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen