Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Váli Zoltán (1910-1994): ...az éhező millióknak, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 3 jelzéssel. 25x16,5 cm
10696.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
10697.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Automatizált téglagyár. Linómetszet, papír, jelzett. Lapszéli kisebb szakadással. 31x40 cm
10698.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Váli Zoltán (1910-1994): Cím nélkül (militária témájú grafika). Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 25x20 cm
10699.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Váli Zoltán (1910-1994): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán "Próbanyomat III" bélyegzéssel. 39x29 cm
10700.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Váli Zoltán (1910-1994: Műteremben (női akt). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró sérüléssel és elszíneződéssel. 23x31 cm.
10701.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
van Velde, Bram (1895-1981): 2 db litográfia és művekről készült reprodukciók a Derriere le miroir 240. számában. Nyomat, papír. Párizs, 1980, Maeght. 27+1 p. 2. Francia nyelven. Kiadói papírborítóban. Litográfiák mérete: 38x56 cm, máskülönben 38x28 cm.
10702.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
van Velde, Bram (1895-1981): 3 db litográfia és művekről készült reprodukciók a Derriere le miroir 216. számában. Párizs, 1975, Maeght. 27+1 p. Francia nyelven. Kiadói papírborítóban. Litográfiák mérete: 38x28 cm (borító) és 38x56 cm (x2).
10703.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Varga Gedő Zalán Zoltán (-): Terek, 3 2005. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/II számozással, 49,5x70 cm
10704.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Varga Krisztina (1970-): Katedrális. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 52,5x37 cm
10705.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Varga Mátyás (1910-2002): Alak, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5×13 cm
10706.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Varga Mátyás (1910-2002): A lánya, Varga Katalin arcképe. Pasztell, papír, jelzett, 51×36,5 cm
10707.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen