Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Vásárhelyi Antal (1950-): M.B.K., 1982. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (56/100). 29,5×19,5 cm
10720.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Bosszankodó kuruc. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, jobb fele papírra kasírozva. 28x23 cm
10721.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Két kuruc. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, papírra kasírozva. 28x26 cm
10722.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 16x15 cm
10723.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Vaszary János (1867-1939): I. világháborús jelenet tevékkel, 1916. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Lapszéli ázásnyommal és apró szakadással. 20x32 cm
10724.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vaszary János (1867-1939): Női alak. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 42x30 cm
10725.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Vaszary János (1867-1939): Női alakok. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30x42 cm
10726.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Vaszary János (1867-1939): Női és férfi alak. Ofszet, papír, jelzés nélkül. 30x42 cm
10727.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Vén Zoltán (1941-): Sámán (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XIII számozással, lapméret: 70x50 cm
10728.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Véssey Gábor (1948-): Astrál, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, 2. próbanyomat 4/4 számozással, 30×21 cm
10729.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng II, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 30×30,5 cm
10730.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Véssey Gábor (1948-): No life (...) /I, 2000. Litográfia, papír, jelzett, 4/13 számozással, 33×27 cm
10731.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen