Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Whitney, Arthur Harold (1909-?): Illusztráció II (The cold air...), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 16,5x14 cm
10744.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Illusztráció III (He called for his pipe...), 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadásokkal. 15x10,5 cm
10745.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Parasztasszony, 1934. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 9x7,5 cm
10746.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Pedzés (vadászat témájú grafika). Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29x39 cm
10747.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Xantus Gyula (1919-1993): Kék kompozíció (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzés nélkül. Proveniencia: a művész ajándéka. Fakeretben. 49x34,5 cm
10748.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Xantus Gyula (1919-1993): Vörös kompozíció (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzés nélkül. Proveniencia: a művész ajándéka. Fakeretben. 55x37 cm
10749.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Zádor István (1882-1963): Budapesti Dunapart hajókkal. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással és ázásnyommal, 24x34 cm
10750.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Zádor István (1882-1963): Halászbárkák a Tiszán. Színes rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 23×32 cm
10751.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Zádor István(1882-1963): Pipázó juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle foltos, 41×27,5 cm
10752.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Zádor István (1882-1963): Öreg tanya, 1931. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, 18,5×35 cm
10753.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zala Tibor (1920-2004): Katonák a pécsi egyetemnél. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. 39x59 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10754.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Zala Tibor (1920-2004): Odüsszeusz. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5x29,5 cm
10755.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen