Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Veszprémi Endre (1925-2013): Nagy László portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró elszíneződéssel, 39×29 cm
10732.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Virányi Endre (1906-1996): Arckép, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 18,5×14 cm
10733.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Virányi Endre (1906-1996): Táj, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 18,5×14 cm
10734.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vydai Brenner Nándor (1903-1966): Mária a kisdeddel (Anya gyermekével). Litográfia, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 57x40 cm
10735.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Wárkonyi Gyula (1947-): Árad a Tisza. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 38x50 cm
10736.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Magány. Akvarell, tus, papír jelzett, üvegezett fakeretben, 23x11 cm
10737.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Menyecske a tanyán. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 24x35 cm
10738.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Naplemente. Vegyes technika, papír jelzett, üvegezett fakeretben, 11,5x20 cm
10739.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40x70 cm
10740.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Weintrager Adolf (1927-1987): Molnár Erik felolvasó köre. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm
10741.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Haláruslány (Wha'll buy..), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 16,5x13 cm
10742.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Illusztráció I (In derry vale...), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lap tetején apró szakadásokkal. 16,5x14 cm
10743.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen