Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Mikita Elemér (XX. sz. első fele): Csendélet üveggel. Olaj, karton. Jelzett. Sérült. 30,5x37 cm
10492.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Miklósi-Mutschenbacher Ödön (1881-1942): Esti fények, 1938. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 42x52 cm
10493.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Mikus Ferenc (1938-): Alföldi táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 55x80 cm.
10494.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Mikus Ferenc (1938-): Alföldi tanya. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 55x70 cm.
10495.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Mikus Ferenc (1938-): Horgász (Tiszapart?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 80x137 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10496.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Milan Stano (1949-): Fuvolázó alak, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (11/20). Lap széle kissé foltos. 49x30 cm
10497.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Milan Stano (1949-): Vízimalom a várban, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/15). Üvegezett fakeretben. 49x30 cm
10498.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Milan Stano (1949-): Zene-bona, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (16/50). Üvegezett fakeretben. 30x49 cm
10499.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Molnár Attila (1978-2019): Ábrándozó nő, 2014. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 21,5x5,5 cm.
10500.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-): Tehermentesen, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 16,5x9 cm.
10501.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-): Univerzum, 2015. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 16x16 cm.
10502.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
10503.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen