Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet porcelánnal és gyümölcsökkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 26x31 cm
10504.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet porcelánokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, javított fakeretben, 27x22,5 cm
10505.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró sérülésekkel. 35x43 cm
10506.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porceláncsészével és déligyümölcsökkel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (keret által takarva). Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35,5x43,5 cm
10507.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Mose Bianchi (1840?1904): Milanói templom belseje. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Jobb alsó sarkában törésnyommal. Lapszéli apró foltokkal. 21x14 cm
10508.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Bástya-utca és "Kass" kávéház (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 7x10 cm
10509.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Közművelődési palota (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 7x10 cm
10510.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Mühlfeith János (működött a XX. sz. első felében): Szt. Rókus-templom (Szeged), 1919. Fametszet, hártyapapír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 10x7 cm
10511.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
10512.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
10513.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
10514.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
10515.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen