Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Városrészlet, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle vágott, 16x16 cm
10624.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10625.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Simon Zoltán (1950-), össz. 4 db grafika: Nyárfák, vízparti táj, portré és tájkép. Rézkarc, papír, 2 db jelzett. Klf. méretekben.
10626.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Simon Zoltán (1950-): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 27×18 cm
10627.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Simon Zoltán (1950-): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (36/100), 27×18 cm
10628.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Simon Zoltán (1950-): Híd. Színes rézkarc, papír, jelzett. Közepén hajtásnyommal, lapszéli szakadással és ázásnyomokkal. 19,5x77 cm
10629.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Sinkovics Ede (1971-): "Sárga a parlagon". Szitanyomat, vegyes technika, papír, jelzett, számozott (XIV/XXV), kissé sérült, 64×91 cm
10630.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
10631.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Somlai Vilma (1938-2007): Talány. Linómetszet, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb szakadásokkal, 33×59 cm
10632.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Rés. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 számozással, 75,5×23 cm
10633.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
10634.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Stig E. R. Olson (-): Tengerparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 17x22 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10635.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen