Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Römer Camillo (-): Libapásztorlány. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 63×90 cm
10612.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Salvatore Civiletti, működött a XIX. sz. második felében, XX. sz. első felében: Arab városrészlet emberekkel. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 24x11 cm
10613.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x56,5 cm
10614.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 41,5x55 cm
10615.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 20,5x23,5 cm
10616.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, kartonra kasírozva, 26x36 cm
10617.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 21,5x26 cm
10618.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x57 cm
10619.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59×80 cm
10620.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
10621.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Női akt, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadással, 14x19,5 cm
10622.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Schilling János (1930-31-ben a nagybányai szabadiskolában tanult): Szénaboglyák, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 12x16 cm
10623.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen