Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

10372.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
10373.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jozefka Antal (1935-): Rejtélyes ház. Olaj, farost. Jelzett. Jobb alsó sarkában apró sérüléssel. 28x35 cm
10374.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jozefka Antal (1935-): Színes kavalkád. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Kartonon. Lapszéli apró szakadásokkal. 57x41 cm
10375.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Jurida Károly (1935-2009): Comenius Johannes Amos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29,5 cm
10376.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jurida Károly (1935-2009): Gábor Dénes portréja. Rézkarc, papír, jelzett, elszíneződésekkel, lapszéli apró gyűrődésekkel, 39×29,5 cm
10377.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kádár Katalin (1951): Csendélet, rézkarc, papír, jelzett, 29x19,5 cm
10378.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kádár Katalin (1951-): Tűzijáték az ezredfordulón, 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/21), 40×29 cm
10379.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kaibás Éva Katalin (-): Színes kép. Olaj, zománcfesték. Farost. Kissé sérült. 70x118 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10380.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kalcsó József (1952- ): Portré. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 15×11,5 cm
10381.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Kalcsó József (1952- ): Portré. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 20×20 cm
10382.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Kállay Zsolt (-): Basel. Ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 13x10 cm
10383.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen