Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 767

Élesdy István (1912-1987): Arckép (Kopp Jenő?). Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x13,5 cm
10252.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Élesdy István (1912-1987): Hazafelé, 1930-s évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 7,5x8 cm.
10253.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Élesdy István (1912-1987): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 15x21 cm
10254.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Élesdy István (1912-1987): Női arckép, 1934. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11x8,5 cm
10255.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Endrédy György (1910-1988): Gyóntató. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 22,5x16,5 cm
10256.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Eszik Alajos (1953-): Nyáréji séta, 2002. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (4/13). 38×31 cm.
10257.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Eszik Alajos (1953-): Vadromantikus bagatellek III., 2000. Rézkarc, aquatinta, papír. Jelzett. Számozott (II/XV). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és kisebb felületi sérüléssel. 32×23 cm.
10258.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Fábri Tibor (-): Verőcei füzes, 1988. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 33,5×49,5 cm
10259.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Fábri Tibor (-): Verőcei mozaikok, 1987. Akvarell, kollázs, papír, jelzett. Paszpartuban. 29×41 cm
10260.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció (cím nélkül), Graf &amp; Schelble Galerie, Basel, kiállítási plakát, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Apró lapszéli szakadással. Kép mérete 55x40 cm
10261.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Fancsikné Csaba Mária (1935-2017): Téli csendélet (tájjal). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 51x40 cm
10262.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Farkas András (1920-1991): Bakópusztai udvar. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm.
10263.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen